1. Новини Закарпаття
  2. >

Дизель по 45: ціни на пальне різко знижуються через новий курс долара

27.07.2022 08:00 Суспільство ВАЖЛИВО

Після того як з початку повномасштабного військового вторгнення через дії росії утворилася бензинова криза, в останні тижні ситуація помітно покращилася.

Після того як з початку повномасштабного військового вторгнення через дії росії утворилася бензинова криза, в останні тижні ситуація помітно покращилася.

Стало відомо, як вплине новий курс долара в Україні на вартість палива в гурті. Про це пише Motor media review.

Директор Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн прогнозує, що гуртові ціни на дизпаливо можуть досягти позначки 45 грн за літр уже цього тижня. 

При цьому минулого тижня цін становила 53 грн за літр. При цьому причиною зниження ціни став профіцит ДП на ринку в умовах подвійного скорочення споживання.

Експерт зазначив, що зменшення гуртових цін призведе до їхнього зниження і на АЗС.

Куюн написав, що в липні обсяги імпорту дизпалива можна порівняти з тогорічними показниками.

Це при тому, що в країні споживання бензину та автогазу знизилося вдвічі.

Багато обсягу було завезено на територію України ще колись діяв старий курс. До того ж експерт додав, що нові постачання теж не “космос”, оскільки світова ціна падає.

Також експерт додав, що вартість палива на заправках знизиться, якщо ціна у світі не почне зростати.

До речі, після коригування курсу долара НБУ на вихідних АЗС не змінював ціни на пальне, хоч і було багато прогнозів щодо подорожчання.

При цьому в гурті ціни наприкінці минулого тижня скакали, але у понеділок, 25 липня, ціни знизилися. Так, дизель коштував приблизно 47 грн за літр.

Сталося це завдяки насиченню ринку. Багато трейдерів під час максимального сезонного попиту співпрацювали з постачальниками з Європи, що дозволило їм швидко налагодити імпорт необхідної кількості газу з країн Європи.

Нагадаємо, Експерт повідомив чи можна вручати повістки посеред вулиці та на блокпостах .

Читайте на ГК:«Військовозобов'язані студенти»: кого можуть призвати до армії, а кого випустять з країни
Читайте на ГК:Гороскоп на 27 липня: Тельцям треба бути уважними, а Водоліям не варто планувати поїздки
Читайте на ГК:«Ariel, Tide та Persil»: побутову хімію відомих Європейських брендів “бадяжили” на Тернопільщині та продавали по всій Україні /ВІДЕО