1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Через аварію більша частина Ужгорода залишилася без електроенергії та водопостачання

26.07.2022 17:17 Суспільство

У місті з обіду виникли проблеми з електрикою

У місті з обіду виникли проблеми з електрикою

Як повідомляє Zaxid.net., в Ужгороді через аварію більша частина міста залишилася без електроенергії та водопостачання. Світло у місті вимкнули ще в обід, причини аварії наразі невідомі.

Проблеми із електроенергією в Ужгороді виникли близько 14:00 у вівторок, 26 липня, в правобережній частині міста. Пізніше стало відомо, що світла немає в інших районах. У компанії «Закарпаттяобленерго» наразі не повідомляють про причини відключення. Через проблему з електрикою в Ужгороді значна частина міста наразі без води.

Як повідомила прес-служба Ужгородської міської ради з посиланням на інформацію від Водоканалу, водопостачання відновлять одразу після усунення проблем: «Ужгородський водоканал повідомив, що через відключення електропостачання немає можливості забезпечувати подачу води. Водопостачання відновлять, коли проблему вирішать енергетики".

Місцеві мешканці у соцмережах повідомляють, що наразі водопостачання в деяких районах Ужгорода вже відновлено. Наразі йдеться про частину центру міста та околиці.

Нагадаємо, Норвежці передали в Ужгороді велосипеди українським містам, що постраждали від війни /ВІДЕО.