1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Уряд Угорщини забезпечує безкоштовний відпочинок дітям з України (ВІДЕО)

25.07.2022 14:11 Суспільство ВАЖЛИВО

Заступник міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр запропонував безкоштовний відпочинок в Угорщині для дітей з Бучі.

Заступник міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр запропонував безкоштовний відпочинок в Угорщині для дітей з Бучі.

За попередньою інформацією, діти з України та їх супроводжуючі вже перебувають у сусідній державі. Поїздка дозволить бодай трохи відволіктися юним українцям від гнітючих буднів, спричинених війною.

"Дякуємо Уряду Угорщини за таку змогу. Поїздка є дуже важливою, оскільки багато дітей з Бучі мають психологічні і моральні травми. Серед них - й діти, які під час війни втратили дітей. Сподіваюсь, що ми повернемось до нашої держави з новими силами", - зазначила керівник групи Наталія Кравченко.

Діти в Угорщині проведуть тиждень. Більше у відеосюжеті 21 TV Унгвар.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Закарпаття отримало від Угорщини 40 тонн гумдопомоги: сума вантажу склала близько 10 млн форінтів (ВІДЕО) 

Варто також відзначити, що Угорщина однією з перших надала гуманітарну допомогу Україні уже на третій день війни і продовжує бути серед лідерів постачання гуманітарних продуктів, медикаментів та палива в Україну.

Читайте також:Угорщина відремонтує гуртожитки для переселенців та добудує сміттєпереробний завод на Закарпатті /ВІДЕО.

Читайте на ГК:Держескретар Угорщини: Угорщина допоможе Україні з експортом зерна (ФОТО)
Читайте на ГК:Віктор Орбан заявив що санкції проти РФ не спрацювали, МЗС відреагувало
Читайте на ГК:Угорщина перша у наданні фактичної допомоги Україні – Мадяр (ВІДЕО)