1. Новини Закарпаття
  2. >

Мобілізованим більше не платять на колишній роботі: нардеп пояснив, чому скасували збереження зарплати

25.07.2022 13:35 Суспільство ВАЖЛИВО

Мобілізовані працівники на час призову втрачають гарантію збереження середньої зарплати.

Мобілізовані працівники на час призову втрачають гарантію збереження середньої зарплати.

Як повідомляє ТСН, в ефірі інформаційного телемарафону пояснив народний депутат України Павло Фролов - автор ухваленого і підписаного президентом закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин" (№ 7251), це була пропозиція бізнесу.

"Цієї норми не було в початковому законопроекті, коли його вносили. Але поправка була вимушено ухвалена, оскільки зараз держава не компенсує бізнесу виплати середнього заробітку. Зараз дуже велике навантаження на бізнес через припинення логістики, проблеми з ринками збуту, проблеми з постачанням комплектуючих... Враховуючи зазначене, це була пропозиція бізнесу", - зазначив він.

Раніше один із авторів поправки до закону нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова також заявила, що мобілізовані під час служби в армії отримують достатнє фінансове забезпечення.

"Потрібно було знімати цей тягар із роботодавців, адже вони платять податки, за рахунок яких формується утримання наших військових, вони зараз ще виплачують заробітну плату, а ще потрібно, щоб вони розвивали економіку", – вважає Третьякова.

Нагадаємо,  Кабмін заборонив стягувати штрафи за несплату комуналки.