1. Новини Закарпаття
  2. >

Просто лизни екран: у Японії створили телевізор зі смаком їжі (ФОТО)

24.07.2022 22:26 Суспільство Лайт

За задумом автора, пристрій, який імітує смаки різних страв, допоможе людям в епоху пандемії та локдауну побувати практично у будь-якому ресторані світу.

За задумом автора, пристрій, який імітує смаки різних страв, допоможе людям в епоху пандемії та локдауну побувати практично у будь-якому ресторані світу.

За словами автора проекту – професора Гомея Міясіта з університету Мейдзі, на створення смачного TV у нього пішло близько року. Тепер він сподівається поставити справу на потік. Якщо розробкою зацікавляться виробники, то на виході для покупців такий девайс коштуватиме лише 875 доларів.

У девайс під назвою Taste the TV вбудована карусель із десятком пробірок. У кожній із них – харчові ароматизатори, які за певної комбінації розпорошуються на гігієнічну плівку. Щоб оцінити смак, користувач повинен просто лизнути екран.

Як експеримент, одна зі студенток замовила у телевізорі шоколад, який на смак був практично не відмінний від сьогодення, пишуть novosti-n. 

До слова, професор Міясіта давно здобув славу гастрономічного гуру в наукових колах. Він разом зі своїми студентами вже представив світові розумну вилку, яка нібито робить смак їжі більш насиченим.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Українку відмовилися найняти Apple, бо не змогли перевірити її дані через війну 

Читайте на ГК:Чехія видала 400 000 тимчасових віз українським біженцям
Читайте на ГК:Трагедія в басейні: під час святкування дня народження, загинув чоловік
Читайте на ГК:Гороскоп на 24 липня: дізнайтеся, що підготували для вас зірки