1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті налагодили виробництво бронежилетів та засобів для розмінування /ВІДЕО

23.07.2022 15:39 Суспільство

Ігор – інженер і до повномасштабної війни не займався виготовленням спецзасобів для саперів та військових.

Ігор – інженер і до повномасштабної війни не займався виготовленням спецзасобів для саперів та військових.

Як повідомляє Унгвар 21, зараз вони вдосконалюють засоби для розмінування, так звані «кішки» та «ялинки». А креслення безкоштовно віддає усім майстрам, які допомагають українським військовим.

Його товариш по цеху – бізнесмен з Харківщини. Через війну чоловік з родиною переїхав на Закарпаття і вже тут застосовує свої знання та навички для виготовлення бронежилетів. Олександр роками займався металами та їх обробкою, а зараз через свою компанію в Польщі зумів привезти в Україну балістичну сталь для бронежилетів. І вже тут її нарізають, додають армовану резину, клей, кілька шарів спеціальної тканини і такий сендвіч після обробки стає бронепластиною.

Нині інженерний запал у чоловіків не згасає, як і бажання допомогти українській армії. Хоча ще до лютого ніхто з них не міг уявити, що доведеться розбиратися в елементах саперної справи чи проектувати і налагоджувати виробництво бронежилетів, закріплювати кулемети чи бронювати авто. Та саме вклад кожного українця і допоможе нам перемогти російських окупантів.

Нагадаємо, Назвали на честь Бориса Джонсона: на Закарпатті перейменували 60 вулиць.