1. Новини Закарпаття
  2. >

Ураження статевих органів і не тільки: вчені назвали нові клінічні симптоми віспи мавп

22.07.2022 23:16 Суспільство ВАЖЛИВО

В ході дослідження, проведеного британськими вченими, були виявлені нові клінічні симптоми інфекції віспи мавп

В ході дослідження, проведеного британськими вченими, були виявлені нові клінічні симптоми інфекції віспи мавп

Як зазначається, ці симптоми допоможуть в діагностиці і в уповільненні темпів поширення інфекції, повідомляє "MedicalXpress".

"Хоча статева близькість є найбільш імовірним шляхом передачі в більшості випадків мавпячої віспи, дослідники підкреслюють: вірус може передаватися при будь-якому тісному фізичному контакті через великі дихальні краплі і, можливо, навіть через одяг та інші поверхні.

Відзначається, що багато хто з інфікованих людей, розглянутих в дослідженні, мали симптоми, які не визнаються в сучасних медичних визначеннях віспи мавп. Ці симптоми включають поодинокі ураження статевих органів і виразки в роті або анусі", - йдеться у повідомленні.

За словами вчених, клінічні симптоми схожі з симптомами інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), і можуть легко призвести до помилкового діагнозу. У деяких людей анальні та оральні симптоми призвели до госпіталізації людей для лікування болю та утруднення з ковтанням.

Ось чому так важливо, щоб ці нові клінічні симптоми були розпізнані, а медики були навчені тому, як виявляти хворобу і лікувати інфекцію. Адже неправильний діагноз може уповільнити її виявлення і перешкодити зусиллям з контролю за поширенням вірусу.

Таким чином, дослідження призведе до збільшення числа діагностованих випадків мавпячої віспи у осіб з груп ризику з традиційними симптомами ІПСШ, впевнені вчені.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, РФ офіційно викрала з України 5100 українських дітей – Герасимчук 

Читайте на ГК:У Росії п’яні чоловіки знищили дорожні знаки, бо кольори нагадували прапор України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Різанина у готелі Туреччини: 5 людей поранено, двоє у реанімації
Читайте на ГК:Гороскоп на 22 липня: дізнайтеся, що підготували для вас зірки