1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині відбудеться благодійний збір для закарпатців та ВПО, що проживають в регіоні

22.07.2022 14:07 Суспільство ВАЖЛИВО

В Угорщині на фестивалі християнської музики проведуть благодійний збір для закарпатців та переселенців, що проживають в регіоні.

В Угорщині на фестивалі християнської музики проведуть благодійний збір для закарпатців та переселенців, що проживають в регіоні.

Про це пише Кarpat.in.ua

У суботу під час фестивалю християнської поп-музики «Ez az nap!» (Це той день!) проводитимуть збір продуктів харчування тривалого зберігання для мешканців Закарпаття та вимушених переселенців, які живуть в області. Про це під час пресконференції у Будапешті повідомив Держсекретар з питань міжконфесійних та міжнаціональних зв’язків Угорщини Міклош Шолтес.

Біля чотирьох входів на стадіон ім. Пушкаша (Puskás Aréna), де відбудеться музичний захід, стоятимуть намети католицької організації «Карітас», Мальтійської служби допомоги, Реформатської служби допомоги та баптистської служби допомоги, де бажаючі зможуть віддати свої пожертви, поінформував посадовець.

Читайте також: "Угорщина має реалізувати велику програму розвитку в Україні": повідомив Держсекретар Угорщини Мадяр /ВІДЕО.

Благодійним збором найбільша християнська міжконфесійна подія Угорщини висловлює солідарність та побажання якнайшвидшого миру, додав Держсекретар.

Міклош Шолтес наголосив, що за п’ять місяців війни в Україні угорські благодійні організації дуже багато зробили для допомоги біженцям у рамках програми «Міст за Закарпаття».

Він додав, що, незважаючи на воєнну інфляцію та важку економічну ситуацію, згуртованість людей і бажання допомогти не зменшилися.

Керівник проєкту «Ez az a nap!» Томаш Дєврі повідомив, що на заході, який триватиме з пообідньої пори до пізнього вечора, очікують понад сорок тисяч людей. Учасники прибудуть із різних куточків Угорщини на шести спецпотягах та кількох сотнях автобусів.

Мета заходу, започаткованого у 2000 році, – щоби християни побули разом і спільно сповідували свою віру, незалежно від конфесійної приналежності, повідомив менеджер.

Стало відомо, що Угорщина відремонтує гуртожитки для переселенців та добудує сміттєпереробний завод на Закарпатті /ВІДЕО.

Нагадаємо,  Левенте Мадяр у Львові: Угорщина забезпечила 1000 стипендій для українських студентів /ВІДЕО.

Шестак розповів, що Угорщина робить для України та Закарпаття (ВІДЕО).