1. Новини Закарпаття
  2. >

Запчастини на авто у 2022 році: як та де шукати?

21.07.2022 20:55 Суспільство

Власники автомобілів із пробігом часто стикаються з поломкою транспортного засобу.

Власники автомобілів із пробігом часто стикаються з поломкою транспортного засобу.

Прості пошкодження автолюбителі вважають за краще усувати самостійно, але із серйозними поломками краще звертатися до сервісного центру.

При самостійному ремонті досить складно підібрати змінну деталь з величезного списку представлених моделей. Рішенням є електронний каталог, де можна зробити підбір запчастин Субару Требека, та на інші моделі.

Оригінальні каталоги автозапчастин допомагають знайти будь-яку деталь до будь-якої моделі авто.

Де шукати запчастини

X team максимально постаралися спростити завдання автолюбителям. У каталозі представлені нові запчастини, їх ціни, каталоги та строки поставки. У них ви знайдете електронні каталоги автозапчастин для іномарок таких як для Subaru Tribeca.

Є три основні способи пошуку автозапчастин в онлайн режимі:

• самостійний послідовний підбір із зазначенням усіх характеристик авто;

• пошук за VIN-номером ТЗ;

• пошук по артикулу деталі.

Перший варіант інтуїтивно простий. Для виконання пошуку необхідно знати рік випуску, марку та модель автомобіля. Додатково варто вказати тип кузова та двигун транспортного засобу.

На підставі зазначених даних сайт запропонує вибрати потрібну категорію, до якої належить деталь або товар.

Найбільш простий спосіб навігації по онлайн каталогу запчастин – це унікальний VIN-номер автомобіля. Знаючи його, будь-який автовласник може безпомилково знайти потрібний товар. Традиційно він вводиться у рядку пошуку, і сайт сам визначає модель, марку та інші характеристики транспортного засобу.

Пошук по артикулу деталі працює аналогічно до попереднього способу. Артикул вводиться в пошуковий рядок, а сайт перевіряє каталог запчастин на наявність збігів.

Оригінальні каталоги по підбору запчастин допомагають максимально точно визначити деталь, що підходить для вашого транспортного засобу. Якщо ви не впевнені у виборі або не можете знайти необхідний товар, звертайтесь за допомогою до консультантів у пунктах видачі замовлень або за номерами телефону

Підбір автозапчастин за Vin-номером. Або все, що потрібно знати про один із найточніших методів пошуку деталі

Пошук деталей для ТЗ — справа досить клопітка. Навіть одна невелика помилка здатна світити всі зусилля нанівець. Деталь не підійде, а значить, знову доведеться витратити час на її заміну та пошук нової.

Як цього уникнути? На допомогу прийде Vin-номер, що присвоюється автомобільним заводом-виробником.

Пошук запчастини з вин коду. Особливості Vin

Vin (Vehicle identification number) - унікальне маркування, що ідентифікує автомобіль згідно з загальновизнаними світовими стандартами. Він-код допомагає самостійно дізнатися оригінальний номер (артикул) деталі та підібрати автозапчастини для авто з мінімальними шансами на помилку.

Він складається із 17 символів.

Цікавий факт: у номері заборонені літери I(i), O(o), Q(q), бо їх зображення схоже з цифрами 1, 0 і 9.

Сам код включає 3 інформативні частини:

1. WMI (World Manufacturers Identification) - індекс виробника, що застосовується у всьому світі.

2. VDS (Vehicle Description Section) - описова частина. Містить характеристики авто, контрольну цифру та рік випуску моделі.

3. VIS (Vehicle Identification Section) - відмінна частина. Включає код заводу та серійний номер. Може доповнюватись індексом виробника.

Підбір деталі обов'язково треба виконувати за всіма 17 символами. Бо у різних авто зустрічаються майже ідентичні комбінації.

Vin номер вибивають на нероз'ємні складові кузова або шасі.

Рекомендуємо додатково перевірити достовірність інформації у технічному паспорті автомобіля.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Цього місяця у "Дії" буде доступно близько десяти нових послуг та документів: яких саме 

Читайте на ГК:Агресія РФ проти України: Євросоюз прийняв пакет «збереження та узгодження»
Читайте на ГК:Держсекретар Угорщини Левенте Мадяр відвідав Бучу: які плани на відбудову міста (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У відбудуванні Бучі братиме участь Угорщина