1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді працюють з дітьми, які наносили написи біля транспортного мосту (ФОТО)

21.07.2022 17:32 Суспільство

Вранці, 20 липня, співробітники Ужгородського районного управління поліції помітили, як діти розмальовували стіни в переході біля транспортного мосту.

Вранці, 20 липня, співробітники Ужгородського районного управління поліції помітили, як діти розмальовували стіни в переході біля транспортного мосту.

Як повідомляє Поліція Закарпатської області, на місці правоохоронці застали шістьох 12-14-річних хлопців, які саме наносили написи на стінах і таким чином псували майно міста. Всі вони є учнями різних місцевих шкіл.

Враховуючи, що всі учасники події є малолітніми, то в першу чергу було встановлено їхніх батьків та залучено до справи ювенальних поліцейських.

В присутності дорослих працівники поліції пояснили школярам, що такі їхні дії є незаконними та надалі тягнуть за собою матеріальні витрати; що є певні правила благоустрою, яких необхідно дотримуватися, щоб підтримувати місто в порядку.

Після розмови з правоохоронцями діти погодилися, що вчинили неправильно і вирішили виправити наслідки своїх дій: знову зібралися разом та замалювали попередні написи.За неналежне виховання на батьків було складено протоколи за статтею 184 КУпАП (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Поліція і надалі працюватиме над тим, щоб не допустити пошкодження майна в населених пунктах, а також, щоб знайти підхід до кожної дитини та прищепити їм любов до порядку через розуміння своєї відповідальності та передусім поваги до оточуючих.

Нагадаємо, В Мукачеві патрульні розшукали нетверезого водія, що вчинив ДТП і втік з місця події (ФОТО)