1. Новини Закарпаття
  2. >

З початком нового навчального року на Закарпатті діти повинні піти в школи та дитячі садочки

21.07.2022 14:53 Суспільство ВАЖЛИВО

Відповідно до навчально-виховного плану, з 1 вересня діти повинні піти в школи та дитячі садочки.

Відповідно до навчально-виховного плану, з 1 вересня діти повинні піти в школи та дитячі садочки.

Про це заявив очільник ОВА Віктор Микита на своїй сторінці у Фейсбук

«Одним із пріоритетів є створення безпечних умов перебування у відповідних закладах учасників освітнього процесу. Для цього у червні 2022 року за моїм розпорядженням у громадах утворили комісії для вивчення стану захисних споруд усіх освітніх осередків, розташованих на території області, незалежно від типу та форм власності», — зазначив Віктор Микита.

За його словами, до комісій долучили фахівців структурних підрозділів з питань освіти й науки, цивільного захисту, містобудування та архітектури, охорони здоров’я місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, спеціалістів територіальних органів і місцевих підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби.

На селекторній нараді під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля Закарпаття відзначили як один із регіонів-лідерів в Україні за результатами трьох тижнів підготовки.

Зараз на балансі закладів освіти готові 59 захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів). Спільно з працівниками ДСНС обстежили та підготували акти обстеження 213 закладів освіти для облаштування найпростіших укриттів.

Окрім того, для 99 навчальних закладів організували перебування учасників освітнього процесу в укриттях інших суб’єктів господарювання.

«Так, обстежено та підготовлено 371 об’єкт, що становить 30% від потреби.

Оптимізовуємо роботу комісій, щоб вчасно розпочати навчальний процес у кожному закладі освіти», — резюмував очільник області.

Нагадаємо, Нова жертва літнього сезону: у с.Павшино знайшли тіло 37-річного чоловіка (ФОТО)