1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті - новий очільник регіональної митниці: що про нього відомо

21.07.2022 10:38 Суспільство

Закарпатську митницю очолив начальник Донецької митниці.

Закарпатську митницю очолив начальник Донецької митниці.

Про це повідомили пресслужбі Закарпатської митниці

Згідно з наказом Державної митної служби України, з 20 липня 2022 року виконання обов’язків начальника Закарпатської митниці покладено на Сергія Пасюка - начальника Донецької митниці.

Народився Сергій Вікторович 12 листопада 1973 року в м.Донецьк. Має дві вищі освіти: у 1995 році закінчив Донецький державний технічний університет,  за спеціальністю – підземна розробка родовищ корисних копалин (кваліфікація – гірничий інженер) та у 2004 році - Донецький національний технічний університет, здобувши спеціальність економіка підприємства (кваліфікація – спеціаліст з економіки підприємства).

У митних органах свою трудову діяльність ропочав у 1997 році на посаді інспектора Донбаської регіональної митниці. За 25 років держслужби працював на різних посадах Донецької та Східної митниць, а з 2016 року до призначення в Закарпатську митницю – начальником Донецької митниці.

Радник митної служби І рангу.

Нагадаємо, На Закарпатті – новий очільник СБУ, відповідний наказ підписав президент /ФОТО.

Читайте на ГК:Старт опалювального сезону на Закарпатті може зірватись - Закарпатгаз
Читайте на ГК:В Ужгороді засудили "липового студента", що намагався перетнути кордон
Читайте на ГК:Сховала 128 пачок сигарет у кукурудзі: на Закарпатті затримали 22-річну дівчину, яка намагалась вивезти цигарки закордон