1. Новини Закарпаття
  2. >

«Офлайн формат»: яке важливе нововведення з’явиться в українських школах з 1 вересня

20.07.2022 21:53 Суспільство

Нововведення стосуватиметься безпеки дітей в усіх навчальних закладах країни.

Нововведення стосуватиметься безпеки дітей в усіх навчальних закладах країни.

В Україні новий навчальний рік розпочнеться у школах в очному форматі за умови безпеки у конкретному регіоні чи населеному пункті під час воєнного стану. Також діти зможуть відвідувати заняття, якщо для учасників навчального процесу є обладнані споруди цивільного захисту.

Про це  написав Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegramі.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що в офлайн форматі школярі та студенти зможуть навчатися "там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту навчальних закладів мають бути готові до використання за призначенням". Він наголосив, що безпека дітей є пріоритетом.

"Усі рекомендації вже розроблено. У сховищах має бути тепло, світло, вентиляція, вода та все для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги. Навчання дітей та персоналу правильної поведінки під час тривоги має стати регулярним", - сказав Шмигаль.

Також у всіх школах з 1 вересня мають встановити "тривожні кнопки". Вони з'явилися у Києві у дошкільних дитячих закладах та школах ще з 2016 року, а також згодом в інших містах України.

За допомогою "тривожної кнопки" працівники навчальних закладів можуть викликати патруль через диспетчера у відповідному відділенні поліції. Обладнання школи тривожною сигналізацією дозволяє миттєво реагувати на будь-які небезпечні ситуації.

Нагадаємо: Почати навчання 15 серпня та вчитися по суботах: МОН дало рекомендації щодо початку навчального року

Читайте на ГК:«Небезпечний вірус»: Українців закликали бути обережними
Читайте на ГК:«Нафтогаз» попросив у Кабміну 150 млрд грн: чи не “зірветься” опалювальний сезон в Україні
Читайте на ГК:Військовий експерт розповів, чому "втік" Чорноморський флот Росії /ВІДЕО