1. Новини Закарпаття
  2. >

На Міжгірщині чоловіка вкусила змія: його доправили до лікарні

20.07.2022 15:45 Суспільство

Вчора о 19.50 на лінію «103» поступив виклик з приводу укусу змії: постраждалий 70-річний чоловік із с.Голятин з Міжгірщини.

Вчора о 19.50 на лінію «103» поступив виклик з приводу укусу змії: постраждалий 70-річний чоловік із с.Голятин з Міжгірщини.

Змія вкусила чоловіка за гомілку, коли він працював у полі із сіном. На виклик виїхала бригада № 502. Потерпілому надали медичну допомогу та транспортували до Міжгірської районної лікарні.

Нагадуємо основні правила безпеки які допоможуть Вам вберегтися від укусу змії:

Одягайтесь відповідно: Якщо ви вирушаєте в місцевість, де можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів: довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики.

Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь куди – пошурхотіть чи постукайте палицею. Це відлякає змію. Зазвичай вони втікають від людей, почувши кроки, стукіт чи голоси та одразу ж ховаються або відповзають подалі. Однак у спеку їхня поведінка може змінюватись, тому убезпечте себе цією простою дією.

Не торкайтесь неперевірених предметів руками

Змії часто ховаються у копицях сіна, під каменями або стовбурами дерев. Тому цих предметів краще не торкатися руками, а користуватися ціпком.

Не робіть різких рухів Якщо ви все ж таки зустрілися із плазуном, не робіть різких рухів, адже як правило змія просто не побачить нерухомий об’єкт. Краще завмерти і чекати, доки гадюка відповзе, або без різких рухів відійти у сторону.

Про це повідомила інформаційна група 103 Закарпаття.

Нагадаємо, На закарпатку напала отруйна змія. Жінка в лікарні (ФОТО).