1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На даху в центрі Мукачева каратист встановлює світовий рекорд (НАЖИВО, ФОТО)

20.07.2022 10:56 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Сьогодні в середмісті Мукачева відбудеться спроба встановлення Світового рекорду, який може увійти до книги рекордів Гіннеса.

Сьогодні в середмісті Мукачева відбудеться спроба встановлення Світового рекорду, який може увійти до книги рекордів Гіннеса.

Встановити рекорд спробує відомий тренер з Мукачева Ігор Капура, який є головою федерації Кіокушинкай карате Закарпаття, майстром спорту України, тренером вищої категорії з Кіокушинкай карате, володарем чорного поясу 3 дан, рекордсменом України.

У рамках сьогоднішнього рекорду спортсмен-каратист повинен перебити ногою за 1 хвилину понад 100 дерев’яних дощок, товщина однієї дошки складає 2,5 см. Підтримати свого тренера на подію прийшли й численні вихованці Ігора Капури. Як відбувається встановлення рекорду на даху "Венеції" у Мукачеві - дивіться у прямому ефірі ГОЛОСУ КАРПАТ.

До слова, у 2018 році, Ігор Капура встановив Рекорд України, перебивши рукою 163 дерев’яні дошки за 5 хвилин.

Станом на сьогоднішній день чинний Світовий рекорд було встановлено 16 травня 2020 року представником Великобританії Чирагом Лукой за 1 хв 45 розбитих дощок. Також 18 квітня 2021 року – представником з Індії прізвище Сайдалаві К.В., яким за 30 секунд було розбито 36 дощок.

Нагадаємо, Держсекретар Угорщини Левенте Мадяр прибув до львівського центру допомоги (ВІДЕО)