1. Новини Закарпаття
  2. >

МВС повідомили, які заклади освіти почнуть навчання у дистанційній формі

20.07.2022 09:56 Суспільство ВАЖЛИВО

У Міністерстві внутрішніх справ перевірятимуть заклади освіти на наявність і готовність бомбосховищ.

У Міністерстві внутрішніх справ перевірятимуть заклади освіти на наявність і готовність бомбосховищ.

У закладах, в яких немає необхідних безпекових вимог, навчальний рік розпочнеться у дистанційній формі, повідомила під час брифінгу речниця МВС України Альона Матвєєва.

У рамках проєкту "Безпечне освітнє середовище в умовах війни" фахівці МВС та ДСНС перед початком навчального року мають влаштувати перевірку бомбосховищ та провести профілактичні заходи з освітянами.

За словами речниці, рішення про початок навчального року в офлайн-форматі ухвалюватимуть окремо в кожному регіоні та закладі освіти окремо залежно від рівня безпеки.

Також за ініціативою МВС у шкільних програмах внесуть зміни, які стосуватимуться поводження в небезпечних ситуаціях.

"Ми розглядаємо це як складову навчання наших діток із погляду знання ними базових вимог безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану.

Тож будуть внесені необхідні зміни у зміст навчальних програм для 6–11 класів. Зокрема, до предмета "Захист України" буде додано окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності", – розповіла речниця МВС.

Також у МВС анонсували розробку "Абетки з безпеки для школяра середньої школи" у формі мобільного додатка, який міститиме відповіді для дітей, як поводити себе в умовах небезпеки та воєнного стану.

Окрім цього в усіх школах планують розмістити інформаційні стенди, які мають доступною для дітей мовою пояснювати, як поводитись під час війни.

Нагадаємо, Росію внесли до списку країн, які підтримують військову службу дітей, та торгівлю людьми