1. Новини Закарпаття
  2. >

Заступник голови Закарпатської ОВА повідомив, які громади Закарпаття стали партнерками Проєкту USAID

19.07.2022 22:47 Суспільство Актуально

Сьогодні стало відомо, які громади Закарпаття стали партнерками Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Сьогодні стало відомо, які громади Закарпаття стали партнерками Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Про це заступник голови Закарпатської ОВА Василь іванчо написав на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Так, за йогог словами, Білківська, Буштинська, Великобичківська, Виноградівська, Горінчівська, Довжанська, Іршавська, Міжгірська, Полянська та Ясінянська ТГ разом із фахівцями ініціативи розроблятимуть індивідуальні плани підтримки.

"Громади подавали кілька різних проєктів, які в результаті втілення сприятимуть розвитку, покращенню економічного потенціалу, привабливості краю для бізнесу та інвесторів. Окрім того, вдасться створити сприятливіші умови для надання послуг населенню і для залучення жителів до прийняття важливих рішень. Тепер за фінансування міжнародних партнерів ТГ реалізовуватимуть ці ідеї і розвиватимуть свої території. Ми ж своєю чергою на всіх етапах будемо допомагати в реалізації ініціатив, надавати консультації та іншу підтримку.Вітаємо громади й бажаємо плідної та результативної роботи", - зазначив Іванчо.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Усунули: Тищенко більше не очолює Закарпатську обласну організацію "Слуги Народу" 

Читайте на ГК:Відомо, чи є черги на виїзд у КПП зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією на Закарпатті
Читайте на ГК:Закарпатка зірвала джекпот ₴ 30 млн та віддала виграш на армію
Читайте на ГК:«Шо там на кордоні?» - прикордонники про ситуацію в КПП із сусідніми державами на Закарпатті