1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатців попереджають про небезпечне морозиво: як його розпізнати

19.07.2022 15:46 Суспільство

Жителів Закарпатської області попереджають про небезпечний продукт.

Жителів Закарпатської області попереджають про небезпечний продукт.

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області  доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 12 липня 2022 року № 2022.4027-fup 10 стосовно виявлення етиленоксиду у ванільному морозиві, що експортувалося з Франції (виробник: Häagen-Dazs, France) до України (оптовий продавець: ТОВ «Сільпо Фуд», вул. Гоголівська, 1 а, с. Квітневе, Київська область, 074081).

Також інформуємо,  що  відповідно до статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти  можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган (Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області), що передбачено частиною 3 статті 20 даного Закону.

Шановні споживачі! У разі виявлення даного товару  в обігу,  негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області  за адресою:  вул. Минайська, 39 а, м. Ужгород,  Закарпатська область, 88015, тел.: (0312) 64-71-79 або звертайтесь до територіальних управлінь.

НАГАДУЄМО, На Закарпаття потрапив китайський посуд, що несе смертельну загрозу: як його розпізнати.

Читайте на ГК:У Мукачеві затримали чоловіка, який перебував у розшуку
Читайте на ГК:Їздив п'яний, без прав та ще й з наркотиками: у Мукачеві затримали горе-водія
Читайте на ГК:Суд проходив у закритому режимі: у Білорусі засудили священника із Закарпаття