1. Новини Закарпаття
  2. >

«По $100 кожному»: голова ОВА пообіцяв винагороду українцям (ВІДЕО)

18.07.2022 20:20 Суспільство

Громадянам, які допоможуть ловити коригувальників російського вогню у Миколаївській області виплачуватимуть по 100 доларів.

Громадянам, які допоможуть ловити коригувальників російського вогню у Миколаївській області виплачуватимуть по 100 доларів.

Акція поширюється лише на Миколаївську область

Відповідну нагороду пообіцяв голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім.

Кім зазначив, що росіяни пропонують українцям злочинний заробіток – повідомляти їм дані, необхідні для більш точного обстрілу, а корегувальників потім все одно вичислюють та затримують.

«Вони якісь там копійки платять. Тисячу чи півтори тисячі гривень. Обіцяють анонімність, але анонімності ніякої нема. Ми їх все одно потихеньку ловимо», – сказав керівник ОВА.

Однак, щоб процес вилову пішов швидше, Кім пропонує підключитися до полювання на зрадників простим мешканцям області. За інформацію, яка допоможе зловити навідника, вони отримуватимуть по 100 доларів. Інструкцію для майбутніх викривачів голова ОВА пообіцяв опублікувати згодом.

«Я платитиму 100 доларів кожному, хто наведе на навідника... Шукайте, хлопці!», – додав Кім.

Для того, щоб підозрюваного «взяли в розробку», необхідно буде на спеціально створену електронну пошту надіслати фото- та відео підтвердження того, що людина дійсно коригує ворожий вогонь.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, У них пачками виявляють колаборантів: озвучено реальні претензії до очільників СБУ та Генпрокуратури 

Читайте на ГК:Тютюну на 500 тисяч гривень: на Буковині затримали контрабандистів (ФОТО)
Читайте на ГК:Нафтогаз України надав нову інформацію про зміни постачальника газу для побутових споживачів
Читайте на ГК:У них пачками виявляють колаборантів: озвучено реальні претензії до очільників СБУ та Генпрокуратури