1. Новини Закарпаття
  2. >

Нова Пошта працюватиме в ЄС: коли розпочнеться робота поштових відділень

18.07.2022 10:33 Суспільство ВАЖЛИВО

Нова пошта виходить на європейський ринок.

Нова пошта виходить на європейський ринок.

Українська компанія Нова Пошта планує створити власні філії у європейських країнах для роботи на їхньому внутрішньому ринку. На першому етапі йтиметься про країни-сусіди України. Про це в інтерв’ю LIGA.net заявила директорка Нової Пошти з управління репутацією Олена Плахова.

"Ми компанія, яка завжди йде за клієнтом. Ми бачимо, що 5 млн людей виїхали за кордон, тим паче клієнти кажуть: "Нам вас не вистачає". Тож справді, ми плануємо виходити на європейський ринок", — зазначила вона.

Плахова уточнила, що першою в черзі стоїть Польща, там Нова Пошта планує розпочати роботу до кінця цього року. Загалом на першому етапі йдеться про сусідні країни.

Svirzh Castle_Свіржський замок з висотиCopy video urlPlay / PauseMute / UnmuteReport a problemLanguageMox PlayerADVERTISEMENT

"Насамперед ми будемо виходити в ті країни, що межують з Україною: Польща, Словаччина, Румунія. Це буде перший етап, а далі ми дивитимемось, як воно там просувається, і вже плануватимемо другий етап та інші країни", — розповіла топменеджерка Нової Пошти.

Нагадаємо, Босоногий дід-мудрець сказав, чому природа мстить Донбасу і що буде, коли це скінчиться.

Читайте на ГК:Катастрофа Ан-12 у Греції: з-під уламків літака дістали тіла всіх українців
Читайте на ГК:Гороскоп на 18 липня: дізнайтеся, що приготували для вас зірки
Читайте на ГК:Розбився український вантажний літак: є загиблі (ФОТО)