1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В центрі Ужгорода висадили квіти /ФОТО

17.07.2022 15:34 Суспільство

На проспекті Свободи, на розподільній смузі від вулиці Капушанської («Білочки») до вулиці Марії Заньковецької («Прогресу») почали робити багаторічний квітник.

На проспекті Свободи, на розподільній смузі  від вулиці Капушанської («Білочки») до вулиці Марії Заньковецької («Прогресу») почали робити багаторічний квітник.

Кущі бересклету, близько 5 тисяч,  розміщують змійкою, як струмок, згодом це буде жива огорожа, будемо її підстригати. Всередині «струмка» – близько 4 тисяч різнокольорових хризантем, окремими вкрапленнями – дві сотні кущиків хости.

Восени планується висадити там близько 11 тисяч тюльпанів, коли вони весною зацвітуть, то це буде найдовша в нашому місті тюльпанова локація.

Облаштовують також систему крапельного поливу і всі роботи проводять тільки вночі, до 6 години ранку, щоб не заважати проїзду проспектом, бо ж там дуже інтенсивний рух.

На жаль, роботи з благоустрою – одні з небагатьох, які можна проводити і фінансувати під час воєнного стану, тому робимо те, що планувалося вже давно і що зробить Ужгород ще більш квітучим.

Про це повідомила Прес-служба Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, "Зберегти мистецтво-надважливо для нас":Маріуполіський драмтеатр функціонує в Ужгороді понад два місяці.