1. Новини Закарпаття
  2. >

Розбився український вантажний літак: є загиблі (ФОТО)

17.07.2022 13:39 Суспільство

Український вантажний літак "Антонов" розбився 16 липня неподалік від міста Кавала на півночі Греції, повідомила влада.

Український вантажний літак

Згідно з повідомленнями ЗМІ, вантажний літак прямував із Сербії до Йорданії та попросив дозвіл на аварійну посадку в сусідньому аеропорту Кавали, але не зміг туди дістатися.

У ніч на неділю, 17 липня на північному сході Греції на захід від аеропорту Кавали в громаді Пангеон розбився Військово-транспортний літак Ан-12. Про це повідомляє DW.

Як випливає з даних сервісу з відстеження переміщень літаків Flightradar24 від 16 липня, машина виконувала рейс MEM3032 з аеропорту “Костянтин Великий” поблизу Ніша в Сербії до столиці Йорданії – Амман. За даними ЗМІ, літак належав українській компанії Меридіан.

Повідомляється, що екіпаж до катастрофи встиг попередити про проблему з одним із двигунів, після чого диспетчери в Греції дозволили літаку приземлитися в аеропорту Салоніки чи повітряній гавані Кавали. Пілот вибрав останню, проте здійснити посадку не зміг.

Українська “Авіакомпанія “Меридіан” підтвердила катастрофу свого літака Ан-12 у Греції. Усі вісім загиблих членів екіпажу були громадянами України, повідомив DW генеральний директор “Меридіана” Денис Богданович. Інформацію про вантаж літака він не надав і пояснив, що “деталі уточнюються”.

У компанії “Меридіан” причину катастрофи пов’язують із технічною несправністю в повітрі.

Міністр оборони Сербії Небойша Стефанович повідомив, що на борту Ан-12, що розбився, був оборонний вантаж приватної сербської компанії.