1. Новини Закарпаття
  2. >

Путін грозиться перейти в серйозний наступ, якщо Київ не погодиться на його ультиматум - генерал Маломуж

16.07.2022 22:30 Суспільство

Російський президент Володимир Путін висунув Києву ультиматум і чекає, що переговори відбуватимуться саме на його умовах.

Російський президент Володимир Путін висунув Києву ультиматум і чекає, що переговори відбуватимуться саме на його умовах.

Якщо Київ не погодиться, як стверджує генерал української армії Микола Маломуж, Путін погрожує посилити бойові дії на території України.

Про це голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 років), генерал армії України Микола Маломуж розповів в інтерв'ю Обозрєватель.

"А ультиматум путіна такий: або в найближчі півтори-два тижні ми розпочинаємо масштабний наступ на Донецьк, посилюємо тиск на Харків та на південь, або переговори на наших умовах. Умови цих переговорів уже озвучені в Росії. Це - визнання Донецької та Луганської "республік", які вони мають намір повністю захопити, далі "демілітаризація" та невступ до НАТО й третє – статус-кво щодо захоплених територій, які зараз контролює Росія: Херсонська, Запорізька, Харківська області", - заявив генерал Маломуж.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Міністр оборони заявив, що ЗСУ можуть перейти у масштабний контрнаступ 

Читайте на ГК:Оголошено полювання на офіцера, який наказав вдарити по Вінниці (ФОТО)
Читайте на ГК:Нафтогаз на межі дефолту: експерти розповіли про можливі наслідки для споживачів газу
Читайте на ГК:Опубліковане повідомлення угорських представників щодо недостовірної інформації в деяких українських ЗМІ