1. Новини Закарпаття
  2. >

Нафтогаз обіцяє всім клієнтам знижку при оплаті за газ: названі умови

16.07.2022 09:52 Суспільство ВАЖЛИВО

Компанія Нафтогаз, яка у травні поповнилася понад 10 мільйонами нових абонентів, відрапортувала про формування червневих рахунків за газ.

Компанія Нафтогаз, яка у травні поповнилася понад 10 мільйонами нових абонентів, відрапортувала про формування червневих рахунків за газ.

Крім того, постачальник газу розповів, кому належить знижка з оплати за газ, та як її отримати.

Уперше в історії газового ринку України одна компанія виявилася постачальником газу для понад 12 млн абонентів. Таким чином, незважаючи на формування ринку газу в Україні, все зрештою повернулося до витоків: в Україні утворився монополіст, який об'єднав левову частку газового ринку. Це - компанія Нафтогаз, пише Тoday.ua.

У непростому нинішньому році на ринку газу склалися умови, за яких обласні компанії, які раніше постачали газ своїм абонентам, не змогли конкурувати з Нафтогазом. Тому всі їхні клієнти перейшли до Нафтогазу як до постачальника останньої надії, а незабаром стали повноцінними клієнтами монопольної компанії.

Нафтогаз, незважаючи на свою міць, також уперше зіткнувся з таким викликом: йому довелося нараховувати платіжки одразу 12 млн 340 тисячам клієнтів. Причому половину платіжок довелося нараховувати заднім числом - за травень. Тому платіжки за травень з'явились із запізненням.

Натомість червневі вже нарахували вчасно, про що Нафтогаз повідомив у своєму Facebook.При цьому в компанії нагадали способи отримання платіжки за газ:в особистому кабінеті на my.gas.ua;у чатботі GASUA у Viber, Telegram та NaftogazGasSupply Facebook Messenger;на електронну пошту (e-mail);роздрукувати у терміналах самообслуговування EasyPay;по Укрпошті після 20 числа поточного місяця (лише в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії).

Нафтогаз також нагадав, що існує кілька способів оплати за газ. Клієнти можуть скористатися будь-яким із них.

За газ можна заплатити онлайн такими способами:в особистому кабінеті на my.gas.ua;у чатботі GASUA у Viber, Telegram та NaftogazGasSupply Facebook Messenger;через сайти та мобільні додатки банків;за допомогою платіжних систем (Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay, Apple Pay, Google Pay).Можна вдатися і до способу сплати офлайн. Їх також є кілька:через платіжні термінали самообслуговування;у будь-якому відділенні банку;через відділення Укрпошти або Нової пошти.

У Нафтгазі також розповіли, як формуються платіжки за газ. Їх формують на основі даних місячного споживання, які клієнт передає своєму оператору ГРМ – облгазу. (Тут йдеться не про той облгаззбут, який займався постачанням газу і який збанкрутував, а про той облгаз, що здійснює розподіл газу та обслуговування газових мереж.)

При цьому клієнти Нафтогазу можуть отримати знижку на оплату газу.

Знижку можна отримати, якщо дотриматись ряду умов:не мати заборгованості з оплати газу;вчасно передати показання газового лічильника;оплатити газ, використаний у попередньому місяці (згідно з нарахуваннями у платіжці) в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чаті GASUA до 15 числа наступного місяця.

За дотримання цих умов абонент отримує від компанії 1%-у знижку на оплату газу. Цією знижкою можна скористатися наступного місяця (на її розмір буде зменшено плату за газ наступного місяця).

Нагадаємо, Названо причину, чому із західних регіонів мобілізують більше військових, аніж з інших.