1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Мукачеві встановлять "Промінь перемоги" /ФОТО,ВІДЕО

14.07.2022 16:17 Суспільство

Замість демонтованого радянського танка, що був розташований поблизу вулиці Миру у Мукачеві, встановлять скульптуру Промінь перемоги.

Замість демонтованого радянського танка, що був розташований поблизу вулиці Миру у Мукачеві, встановлять скульптуру Промінь перемоги.

Про це повідомили у Мукачівській міській раді. Автор проекту – архітектор Іван Маргітич. Усі зелені насадження у новому скверику збережуть, також його доповнять квітником. Проєкт облаштування простору реалізовуватимуть після перемоги.

"Створюючи проєкт автор проаналізував інтенсивність руху транспорту та пішоходів на цій ділянці, за його словами смуги розширять, щоб не утворювався затор.Також на усіх переходах передбачено освітлення і простори безпеки для пішоходів", – зазначили у міськраді.

Зазначається, що ключовим у проєкті є перетворення старого радянського танку, що символізує війну, на промінь перемоги, який символізує нове життя та мир.

"Тут був використаний прийом переродження сенсів. Старий радянський танк, який символізує війну, було перетворено в промінь, який символізує нове життя, відродження, перемогу. Проєкт не вимагає якихсь надвитрат", – додав автор проєкту Іван Маргітич.

Нагадаємо, Новий медичний центр відкрили на Закарпатті /ВІДЕО.