1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті підприємство зобов’язали відшкодувати понад 1,3 млн грн збитків

14.07.2022 15:16 Суспільство

Із держпідприємства «Хустське ЛДГ» стягнули понад 1,3 млн грн, завданих незаконними порубками.

 Із держпідприємства «Хустське ЛДГ» стягнули понад 1,3 млн грн, завданих незаконними порубками.

Господарський суд Закарпатської області задовольнив позовну заяву Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури щодо стягнення із держпідприємства «Хустське ЛДГ» понад 1,3 млн грн, завданих незаконними порубками.

Встановлено, що підприємство допустило порубку понад сотні дерев породи бук на території одного зі своїх лісництв. При цьому збитки від протиправної діяльності лісове дослідне господарство в добровільному порядку не відшкодувало. Це і стало приводом для прокуратури застосувати представницькі повноваження, звернувшись до суду з позовом в інтересах держави.

Нагадаємо, що з огляду на вимоги законодавства, держпідприємство зобов’язане нести відповідальність за порушення вимог щодо ведення лісового господарства, зокрема за незабезпечення охорони та захисту лісів від незаконних рубок на підвідомчій йому території. Суддя погодився із позицією Спеціалізованої екологічної прокуратури обласної прокуратури та зобов’язав підприємство відшкодувати завдані незаконною рубкою збитки в повному обсязі.

Про це повідомила пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, На Закарпатті заборонили ходити в ліс.