1. Новини Закарпаття
  2. >

Цієї ночі із-за хмар на Закарпатті визирнув "магічний" супермісяць (ФОТО)

14.07.2022 07:01 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Липневий повний Місяць подарує багатьом людям шанс змінити своє життя, запевняють езотерики, а доба з 13 по 14 липня — енергетично сильний час. Що варто знати та чого не можна робити — читайте далі.

13 липня 2022 року відбулося унікальне астрономічне явище — супермісяць. Це явище, як запевняють фахівці, може вплинути на життя і долю людей. 

Споглядати його можна було й у нічному небі на Закарпатті. Втім, через хмарну погоду, не довго. Момент, коли Місяць визирнув із-за хмар у небі над Мукачевом, цієї ночі зафіксувала кореспондент ГОЛОСУ КАРПАТ Саша Клімова. 

Як це було – дивіться у фотогалереї ГОЛОСУ КАРПАТ.

В чому ж особливість супермісяця?

Супермісяць — це астрономічне явище, коли місяць виявляється на максимально близькій відстані до Землі. Так відбулося і напередодні, 13 липня — супутник опинився за 357 263 км від орбіти, а це, за астрономічними мірками дуже близько.

Повний місяць зійшов на небі 13 липня о 20:37. 

За даними езотериків, місяць опиниться у сузір'ї Козерога, а це означає, що багато людей отримають шанси від Всесвіту на те, щоб налагодити своє життя. Магічний супермісяць у липні — гарний час, щоб наводити порядок, розбиратися з питаннями, що накопичилися, і впорядковувати своє життя.

Що не можна робити в супермісяць 2022

Доба з 13 по 14 липня — енергетично сильний час, який може вплинути на вас по-різному. Для того, щоб уберегти себе від негативного впливу місяця, утримайтеся від:

- сварок та образ;

- позичання грошей;

- робіт у саду та городі;

- планування майбутнього;

- різких емоційних реакцій;

- ризикованих вчинків;

- ухвалення необдуманих рішень.

Водночас, як зазначають фахівці, супермісяць у Козерогу відмінно підходить для занять творчістю та проведення часу з сім'єю. Також можна миритися з близькими, якщо ви у сварці — стабілізуюча енергетика повного місяця сприяє цьому. Також цей час підходить, щоб наводити лад у будинку.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Хмаритиме й дощитиме: відомо, якою буде погода на Закарпатті у найближчі дні 

Читайте на ГК:Хмаритиме й дощитиме: відомо, якою буде погода на Закарпатті у найближчі дні
Читайте на ГК:Заступник голови Закарпатської ОВА розповів про нові можливості для розвитку регіону
Читайте на ГК:У ЦПД розповіли про провокацію від імені "угорців" Закарпаття