1. Новини Закарпаття
  2. >

Вперше з 2002 року вартість $ та € на ринку зрівнялася

13.07.2022 22:42 Суспільство

На світовому ринку котирування долара та євро зрівнялися через ризики рецесії єврозони та стрімке підвищення ключових ставок США.

На світовому ринку котирування долара та євро зрівнялися через ризики рецесії єврозони та стрімке підвищення ключових ставок США.

Після того, як близько 12:00 за Києвом євро досягнуло паритету з доларом після тривалого зниження, курс євро знову “відскочив” догори і на 14:00 вже становив 1,0026 за долар. 

Згідно з даними Investing, востаннє котирування євро та долара перебували на паритету у листопаді 2002 року, передає ЕП.

Так, курс євро останні декілька тижнів знижувався відносно долара і трейдери дедалі частіше казали про неминучість паритету двох валют. Причина – зростання ризику рецесії єврозони на тлі припинення постачання газу Росією до Європи.

Обмежені поставки означатимуть можливість нормування споживання газу країнами ЄС, що матиме наслідком падіння виробництва і, відповідно, економіки в цілому. Такий економічний шок ставить Європейський центральний банк перед питанням, як посилювати монетарну політику для стримання рекордної за десятиліття інфляції в блоці, і при цьому – не штовхати і без того ослаблену економіку в бік рецесії.

Ймовірно, що різниця в процентних ставках між ЄЦБ та Федрезервом США буде збільшуватися, що спричинить більш активний перетік капіталу з ЄС. Як раніше розповідав Енді Блумфілд, керівник відділу макродосліджень у Record Currency Management, великі обсяги капіталу вже перемістилися в США, пише видання.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, В Ужгороді погасили марки із лімітованих колекцій, присвячених Одесі та Миколаєву (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:Знайдено викрадену тисячолітню реліквію з кров’ю Христа (ФОТО)
Читайте на ГК:“Фекальні ігри”: мережу розсмішив дивний конкурс у РФ (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На російській військовий базі спалахнула пожежа

Більше за темою