1. Новини Закарпаття
  2. >

Знайдено викрадену тисячолітню реліквію з кров’ю Христа (ФОТО)

13.07.2022 22:12 Суспільство

Реліквія, яка містить дві чаші з краплями крові Христа, згідно з легендою, була викинута в море в скрині й потрапила на берег у Фекамі.

Реліквія, яка містить дві чаші з краплями крові Христа, згідно з легендою, була викинута в море в скрині й потрапила на берег у Фекамі.

Реліквію викрали пізно ввечері 1 червня з ризниці абатства Фекам, на північний схід від порту Гавр. Злодій, імовірно, зачинився на ніч у будівлі, яка не була захищена належними засобами безпеки, Відшукати її вдалося завдяки співпраці з голландським детективом, що займається пошуком художніх скарбів, передає karpat.in.ua з посиланням на MTI.

«Зазвичай повертаються 7–8% викрадених мистецьких цінностей, більшість з них знищується. У цьому випадку, вважаю, злодій навіть уявлення не мав про те, що потрапило до його рук», – повідомив ВВС Артур Бранд, голландський детектив, який знайшов артефакт.

Реліквія, яка містить дві чаші з краплями крові Христа, згідно з легендою, була викинута в море в скрині й потрапила на берег у Фекамі. Окрім чаш, із абатства викрали й інше начиння.

За словами Бранда, з ним через електронну пошту зв’язався невідомий і вивів його на слід зниклих речей. Як з’ясувалося, зловмисник переховував їх удома у свого друга. Коли товариш зрозумів, що в нього зберігається, передав викрадене людині, яка зрештою сповістила детектива.

Бранд запропонував принести предмети до його дому, залишити біля дверей і подзвонити. Адже, якби їх повернули в абатство, чоловіків могли б заарештувати.

У вівторок Бранд передав отриману реліквію голландській поліції, яка й повернула її до абатства Фекам.

Знамениту святиню паломники відвідують уже понад тисячу років.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, “Фекальні ігри”: мережу розсмішив дивний конкурс у РФ (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:“Фекальні ігри”: мережу розсмішив дивний конкурс у РФ (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На російській військовий базі спалахнула пожежа
Читайте на ГК:У ЄС назвали терміни мільярдного траншу Україні