1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатці б’ють на сполох: «нічні візитери» газдують (ФОТО)

13.07.2022 20:39 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Останнім часом жителі Перечинщини б’ють на сполох – із їхніх городів зникають цибуля, картопля та морква.

Останнім часом жителі Перечинщини б’ють на сполох – із їхніх городів зникають цибуля, картопля та морква.

Пропажу господарі виявляють зазвичай другого дня під час візитів на ниву. Кажуть, городину крадуть «по чорному», як цигани, так і ласі до випивки та непрацюючі ніде особи.

–То вже не можна із тим нич порадити. Маю ниву поряд із пасовищем. Засадила її картоплею цьогоріч, – відзначає пані Оксана. Така гарна вродила, й велика цьогоріч, Богу дякувати. Щотижня маю із корчика добре відерце. То на борщ маю своєї картоплі, чи то «білий левеш» заправлю, – додає співрозмовниця.

У той же час жінка розводить руками. На її «другий хліб» теж є чимало спритних й «невидимих» злодіїв. За словами бабусі, напередодні пів ниви з картоплею невідомі «переточили». Жінка отримала шок від побаченого, та от непроханих візитерів, на жаль, вона не застала, як відзначає.

–      Прийшла на ниву і ледь інфаркт не отримала, моя картопля вся перегреблена і так добре повисмикувана із наттю. На місці було видно сліди від чизем досить великі, – зауважує співрозмовниця. Видно, шо крало не дітвачя, а дорослий!

–      Чудо ся творить довкола. Нічого не можна угледіти перед злодюгами. Крадуть і роми, та є і ті, шо за «фляшку» роблять «порядок» на чужих сотках, – обурюється газдиня. Продасть накраденої картоплі, піде похмилитись той добре йому. А ти тут вартуй, і мучся отак біля того, мов шалений. Зараз усе подорожчало, війна у державі, пішло все на спад, економіка, бізнес упав. Ціни такі на товари, шо у космос лети. Запасаюсь своєю городиною, але і та «дістає ноги».

На злодіїв, що крадуть чужу городину, обурюються в один голос і жителі селі Порошкво. Тут, за словами людей, місцеві роми, користуючись вдалим моментом, висмикують із городів цибулю та моркву. Підтверджуючим фотодоказом нещодавніх візитів злодіїв на одному із огородів поділились в мережі Фейсбук. Відповідні світлини користувач мережі Микола Степанюк оприлюднив у групі «Новини в селі - Порошково».

–      Ось знову циганота. Вимкнули найкращу цибулю. Малу моркву, яка ще не дозріла. З цим щось треба робити. Знову косять де їм заманеться, – написав пан Микола.

Нагадаємо, у попередніх публікаціях ми писали, як невідома істота краде з городів селян квасолю.

Читайте на ГК:На Перечинщині судитимуть очільницю підрядного товариства та інженера з технагляду за махінації
Читайте на ГК:Закарпатка натрапила на «кучеряву» та цінну лісову знахідку (ФОТО)
Читайте на ГК:Учні із Перечинщини здобули перемогу у наймасштабнішій інтелектуальній битві року - Всеукраїнському Конкурсі МАН