1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Стало відомо, чому закарпатські кінологи та їх собаки навідались до мукачівського дошкільного закладу

165
Суспільство Закарпаття

Кінологи поліції Закарпаття разом зі своїми чотирилапими помічниками навідались в гості до малечі в Мукачеві, аби розповісти діткам про правила дорожнього руху і права та обов'язки громадянина України

Стало відомо, чому закарпатські кінологи та їх собаки навідались до мукачівського дошкільного закладу

Про це повідомили у пресслужбі поліції у Закарпатській області.

За попередньою інформацією, співробітники Кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Закарпатській області разом зі своїми службовими собаками навідались в гості до одного з дошкільних закладів Мукачева. Дітки радо зустріли правоохоронців, із захопленням слухали про роботу поліцейських кінологів та про завдання, які виконують службові собаки.

Після цікавих розповідей вівчарки Келлі і Пандора продемонстрували свої вміння маленьким глядачам. Найбільший захват у дітей та вихователів викликав виступ досвідченої собаки Келлі, яка вправно затримала умовного злочинця, за що в подарунок отримала пакунок з кормом.

Після цього дітки познайомились ближче з поліцейськими та погрались з собаками. Та на цьому захід не закінчився, адже про дотримання безпеки на дорозі малечі розповіли патрульні поліцейські. Дошкільнятам пояснили, що важливо знати й дотримуватися правил дорожнього руху, щоб не потрапити в біду.

Для поліції важливо, щоб дітки зростали законослухняними громадянами, добре знали всі свої права та обов‘язки і продовжували розбудовувати сильну, незалежну, правову державу Україну Тому такі заходи проводитимуться і надалі, в різних куточках нашого регіону.

Нагадаємо, СБУ "накрила типографію" де підробляли довідки про непридатність до армії /ФОТО.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber