1. Новини Закарпаття
  2. >

На дорогах Закарпаття загинуло 33 людини від початку року

13.07.2022 09:13 Суспільство

Поліція Закарпаття провела аналіз аварійності на дорогах регіону за І півріччя 2022: кількість загиблих в ДТП у порівнянні з минулим роком знизилася на 31%

Поліція Закарпаття провела аналіз аварійності на дорогах регіону за І півріччя 2022: кількість загиблих в ДТП у порівнянні з минулим роком знизилася на 31%

Співробітники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області спільно з патрульними за шість місяців 2022 року фіксують зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та зниження числа загиблих у аваріях. Нагадуємо всім про важливість дотримання правил дорожнього руху

Співробітники поліції Закарпаття постійно слідкують за ситуацією та аналізують стан дотримання правил дорожнього руху на автошляхах регіону. Такі дії націлені на вдосконалення заходів, що вживаються правоохоронцями для того, щоб дороги краю були максимально безпечними.

Так, за шість місяців 2022 року на автошляхах Закарпатської області зафіксовано 1448 дорожньо-транспортних пригод, що на 9% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Разом з тим, кількість аварій з травмованими становить 194 випадки, у яких травмувалося 227 людей.

Аналізуючи аварії зі смертельними наслідками слід зауважити, що спостерігається значне зменшення таких. Загалом за 6 місяців цього року на дорогах Закарпаття загинуло 33 людини, що на 31% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також, слід зауважити, що знизилася у 2,5 рази і кількість травмованих у ДТП діток-пішоходів – з 19 до 8, та майже в 4 рази діток-велосипедистів – з 4 до 1 неповнолітнього потерпілого.

Основними причинами аварій, як і минулого року, залишається перевищення безпечної швидкості руху ( у 714 випадках) та порушення правил маневрування (321 випадок). Основними видами аварій є зіткнення – 860, наїзд на перешкоду – 286, наїзд на транспортний засіб, що стоїть (120), наїзд на пішохода (80) та інші.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадаємо, Штрафів на понад 14 мільйонів гривень: озвучені випадки "п'яного" керування автомобілем.