1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Відчують родинне тепло»: на Закарпатті троє діток потрапили у патронатну сім’ю

12.07.2022 23:34 Суспільство

Вихованців обласного притулку для дітей тепер мешкатимуть у родині з смт Воловець.

Вихованців обласного притулку для дітей тепер мешкатимуть у родині з смт Воловець.

Сьогодні в Мукачівському районі створили нову патронатну родину. Вже третя сім'я в області вирішила надати тимчасовий догляд дітям, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

У родину з смт Воловець влаштували трьох вихованців обласного притулку для дітей. Щоб навчання було якісним, а дозвілля цікавим, школярі віком 11, 14 та 15 років отримали у подарунок велосипед і планшети.

«Приємно, що краяни долучаються до такої ініціативи, готові давати свою турботу й увагу. Усі кандидати напередодні проходять відповідне навчання, створюють зручне й безпечне середовище для перебування дітей.

Менш ніж місяць тому патронатну родину створили у Свалявській тергромаді. Саме така форма влаштування є хорошою альтернативою як інтернатним закладам, так і закладам з тимчасового влаштування», – зауважила начальниця Служби у справах дітей ОВА Світлана Якімеліна.

За її словами, зараз ще одна закарпатська сім’я готується прийняти дітей, а відповідними навчаннями цікавляться не лише місцеві мешканці, а й вимушені переселенці.

Нагадаємо: Жителі Мукачева отримають грошову допомогу на оздоровлення

Читайте на ГК:У Мукачеві нагороджували випускників - одинадцятикласників (ФОТО)
Читайте на ГК:"Втопилась на свій день народження": нові деталі загибелі 20-річної закарпатки (ФОТО)
Читайте на ГК:Жителі Мукачева отримають грошову допомогу на оздоровлення