1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Воловець: троє діток, що опинились у важких умовах, знайшли тимчасових батьків

12.07.2022 18:00 Суспільство

Сьогодні в Мукачівському районі створили нову патронатну родину.

Сьогодні в Мукачівському районі створили нову патронатну родину.

Вже третя сім'я в області вирішила надати тимчасовий догляд дітям, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, - інформують у Закарпатській ОВА. 

У родину з смт Воловець влаштували трьох вихованців обласного притулку для дітей. Щоб навчання було якісним, а дозвілля цікавим, школярі віком 11, 14 та 15 років отримали у подарунок велосипед і планшети.

«Приємно, що краяни долучаються до такої ініціативи, готові давати свою турботу й увагу. Усі кандидати напередодні проходять відповідне навчання, створюють зручне й безпечне середовище для перебування дітей.

Менш ніж місяць тому патронатну родину створили у Свалявській тергромаді. Саме така форма влаштування є хорошою альтернативою як інтернатним закладам, так і закладам з тимчасового влаштування», – зауважила начальниця Служби у справах дітей ОВА Світлана Якімеліна.

За її словами, зараз ще одна закарпатська сім’я готується прийняти дітей, а відповідними навчаннями цікавляться не лише місцеві мешканці, а й вимушені переселенці.

Нагадаємо, "Втопилась на свій день народження": нові деталі загибелі 20-річної закарпатки (ФОТО)

Читайте на ГК:"Залишили без свідомості на колишній турбазі": двом закарпатцям "світить" добрячий строк
Читайте на ГК:Мешканець Волині намагався продати на Закарпатті фальсифіковані сигарети
Читайте на ГК:Зазнав ракетного удару: на відновлення постраждалих від вибуху будинків у закарпатській громаді виділили 3 млн грн