1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні можуть запровадити іспит для отримання громадянства

11.07.2022 14:07 Суспільство Актуально

Ініціативу щодо запровадження іспиту для отримання громадянства України було оприлюднено на вебсайті петицій президента 23 травня 2022 року.

Ініціативу щодо запровадження іспиту для отримання громадянства України було оприлюднено на вебсайті петицій президента 23 травня 2022 року.

Як повідомляє Суспільне, автор петиції наголосив, що іспит для отримання громадянства – розповсюджена практика в усьому світі. Такі іспити є в Естонії, Литві, Латвії, Польщі, Німеччині, США та інших країнах.

Активіст запропонував ввести обовʼязковий іспит для отримання громадянства України, який має включати: 1. Тест з української мови, 2. Тест з історії України, 3. Тест на знання конституції України, 4. Вивчення державного гімну України.

Станом на 11 липня петиція набрала 26578 голосів з 25000 необхідних.

"Питання щодо запровадження обов'язкового іспиту для набуття громадянства України потребуватиме законодавчого урегулювання. Тому я звернувся до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання. Про результати розгляду порушених питань автора електронної петиції буде поінформовано", — йдеться у відповіді президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, З'явилася важлива інформація для клієнтів Закарпатгазу, де споживачам знайти свій персональний «газовий» код (ФОТО).