1. Новини Закарпаття
  2. >

Небезпечні отруйні комахи: 21-річна дівчина померла через укус комара

10.07.2022 15:55 Суспільство

У Великій Британії дівчина померла після того, як її вкусив комар прямо в лоб. Виявилось, що він переносив небезпечну інфекцію.

У Великій Британії дівчина померла після того, як її вкусив комар прямо в лоб. Виявилось, що він переносив небезпечну інфекцію.

Про це повідомляє  24 канал .

21-річну британку з Бері-Сент-Едмундс, графство Саффолк вкусив комар, який переносив смертельну інфекцію – збудник хвороби потрапив у кров і дуже швидко дістався мозку.

Померлу звали Оріана Пеппер, вона була пілотом-стажером. Дівчина вирушила до Антверпена, щоб скласти іспити і там її в лоб вкусив комар.

Незабаром вона потрапила до лікарні, де лікарі прописали їй антибіотики. Ліки не спрацювали – стан дівчини погіршувався, через два дні вона знепритомніла на очах свого бойфренда.

Чоловік відвіз її до лікарні, і трохи менше, ніж за два тижні дівчина померла. Розтин показав, що смерть настала через септичну емболію.

Старший коронер Саффолка Найджел Парслі пов'язав її смерть комаром.

"Інфекція проникла у шкіру Оріани після укусу комахи. Потім вона потрапила до сонної артерії та призвела до септичної емболії (гостре закриття просвіту кровоносної судини) у її мозку", – заявив експерт.

Він додав, що раніше з подібним на практиці ніколи не стикався.

Серед ключових інфекцій, які можливі при контакті з комарами:

туляремія;малярія;арбовірусна інфекція;дирофіляритоз;сибірка (скоріше теоретично).

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Нагадаємо, Сексуальне або трудове рабство: як не стати жертвою торгівлі людьми під час війни.

Читайте на ГК:“З великими грудьми й сідницями”: гаряча фотосесія від моделі Playboy (ФОТО, ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:"Смертельні комарі": 21-річна британка померла від укусу комахи
Читайте на ГК:“Оголила груди”: Брітні Спірс знялася топлес /ВІДЕО 18+