1. Новини Закарпаття
  2. >

У “Дії” з’явиться ще 2 нових документи: українців закликають їх протестувати

09.07.2022 12:00 Суспільство ВАЖЛИВО

У Мінцифри розробляють нове пенсійне посвідчення. Після впровадження його в “Дію” українські пенсіонери зможуть протестувати його роботу. Також в “Дії” з’явиться посвідка на проживання.

У Мінцифри розробляють нове пенсійне посвідчення. Після впровадження його в “Дію” українські пенсіонери зможуть протестувати його роботу. Також в “Дії” з’явиться посвідка на проживання.

Про це зазначають на сайті Мінцифри.

“Продовжуємо працювати над новими цифровими документами в додатку. На черзі – пенсійне посвідчення та е-посвідка на постійне та тимчасове проживання. Українці зможуть скористатися пенсійним просто в смартфоні, а іноземцям, які знаходяться в Україні, не потрібно буде носити фізичну картку”, – каже міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Щоб зареєструватись на тестування нових документів, потрібно перейти за посиланням. Проте є обмеження: пенсійне посвідчення має бути пластиковим та виданим з 2014 року.

Для тестування посвідки на проживання потрібне посвідчення у вигляді пластиковвої карти з безконтактним носієм – такі видавалися з 2018 року.

Крім того, Міністерство освіти та науки України працює над впровадженням електронних документів про освіту на порталі та в мобільному застосунку Дія. Підготовка відбувається разом із Мінцифри.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

"Внутрішньо переміщені особи, особи з тимчасово окупованих територій, а також громадяни України, які перебувають за межами нашої держави, потребують отримання, поновлення або визнання документів про освіту. Команда МОН працює над впровадженням електронних документів про освіту на порталі і в мобільному застосунку „Дія“ разом із колегами з Мінцифри та за підтримки проєкту „EU4DigitalUA“", — пояснюють у міністерстві.

Нагадаємо, Працювати доведеться більше: в Україні збільшили тривалість робочого тижня.

Читайте на ГК:Готуються нові атаки: Росія стягує резерви з усієї країни до кордону України, – розвідка Британії
Читайте на ГК:За тиждень паливо на АЗС значно здешевшало: яка ціна на пальне зараз
Читайте на ГК:Деяких українців офіційно позбавили відпусток: список професій