1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті планують створити сучасний реабілітаційний центр

08.07.2022 17:05 Суспільство

Сотні, тисячі українців після поранень потребуватимуть відновлення, лікування та адаптації до мирного життя.

Сотні, тисячі українців після поранень потребуватимуть відновлення, лікування та адаптації до мирного життя.

Про необхідність будівництва сучасного реабілітаційного центру на території Закарпаття йшлося під час візиту в область Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка на початку червня. Минуло зовсім небагато часу, а вже можна говорити про перехід від ідеї до її реалізації.

Днями в місті Лугано у Швейцарії представили План післявоєнного відновлення України. Одним із його пунктів став саме новий реабілітаційний центр для військових і цивільних, який планують збудувати на базі санаторію «Човен» на Хустщині.

Запаморочливі краєвиди, мінеральні джерела, гори, ліси поряд із сучасним обладнанням, передовими технологіями, висококваліфікованим персоналом зможуть повернути до життя кожного, у кого зранені війною тіло і душа.

Команда фахівців уже працює над проєктом інноваційного реабілітаційного центру «Човен» з використанням новітніх технологій, сміливих архітектурних рішень та екологічних матеріалів.

Основна ідея проекту – поява сучасного технологічного простору, який включатиме існуючі та нові будівлі, утворюючи єдиний архітектурний комплекс. Він охоплюватиме пацієнтів на всіх етапах життя, сприятиме поверненню до нормального життя не лише пацієнта, а й усієї його сім’ї.

Після запуску реабілітаційний центр "Човен" – стане одним із найпрогресивніших в Україні.

Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, В Солотвині знову будуть видобувати сіль.