1. Новини Закарпаття

Засуха висушила річку і люди вперше побачили вражаючої давнини міст імператора / ВІДЕО

08.07.2022 15:45 Суспільство незвичайно

Залишки мосту часів імператора Нерона, тобто першого століття н.е., виринули з дна русла річки Тибр в італійській столиці.

Залишки мосту часів імператора Нерона, тобто першого століття н.е., виринули з дна русла річки Тибр в італійській столиці.

Міст вів до стадіону, побудованого імператором Нероном у Стародавньому Римі, який знаходився на території сучасного Ватикану.

Місце розташування стародавнього мосту було відомо історикам. Але цю споруду дуже рідко бачили впродовж її існування, оскільки її залишки покрила вода річки Тибр. Зараз виявили кілька руїн цоколя стародавнього мосту.

Рівень річки, яка тепер називається Тибр (італ. Tevere), впав із традиційних чотирьох із половиною метра до 112 сантиметрів. Занадто низький рівень води становить загрозу для екосистеми річки, а також перешкоджає судноплавству, повідомило видання karpat.in.ua з посиланням на угорську інфіормаційну агенцію МТІ.

Так через спекотні погодні умови та відсутність опадів люди змогли побачити на власні очі залишки споруди, яку будува імператор Нерон майже 2000 років тому.

Читайте також вражаючу новину: "Смертельні зуби Червоного моря": у Єгипті акула загризла жінок (ФОТО)