1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Рахівщині річку перетворили на "плаваючий смітник" (ФОТОФАКТ)

08.07.2022 09:35 Суспільство Актуально

Сміття на березі річки – це біль Рахівського району.

Сміття на березі річки – це біль Рахівського району.

Мальовнича Рахівщина, неймовірні краєвиди, чисте повітря, прозора та бистра річка Тиса. Майже у кожному селі протікає красуня вона.

З Ясінянької ТГ чорна, з Богданської ТГ біла Тиса. На “устіріках” вони об’єднуються, та тече вже просто, чиста, прозора, красуня Тиса. В таку пору як літо, біля прохолодної та освіжаючої річки, збираються багато місцевих щоб, відпочити, освіжитися, - пише ko.net.ua

Але на жаль, не всі цінують красу, та чистоту цієї річки, і все побутове сміття місцеві мешканці звозять до річки. Абож після свого відпочинку” забувають” забрати за собою сміття. Як результат: гарна прозора річка Тиса перетворюється на смітник, не має ні масового нересту, ні риби, залишилось одне сміття (!) Як не прикро, але засмічують річки самі ж мешканці Рахівщини.

Днями на таку неприємну картину, наткнулася жителька Великого Бичкова, Юлія Лебедева. Жінка обурено прокоментувала свою знахідку:

– Оце таку красу 05.07.2022 залишила після себе група відпочивальників на березі річки в центрі селища. Нешановні!!! У вас є хоч якесь сумління? Для кого ви залишаєте сміття? Чому інші мають терпіти ваше свинство? Кожен другий кидає пляшки від пива і т.д. в річку. Коли це припиниться? Ви живете у такому гарному місці, а перетворюєте його на смітник… І де місцева влада? Голова селища по мосту не ходить? Не бачить, скільки пляшок і обгорток на пляжі? Чи бачить, але йому плювати?

Люди! Майте сумління! Прибирайте за собою своє лайно!!! – підкреслила Юля.

Голова селища не може за кожним “ідіотом” бігати чи прибирати – прокоментувала Оля Бережанська.

Та на жаль, як не крути, а виховання та культура села, дійсно не залежить не від місцевої влади, та і тим паче не від голови. У селі розкладені всюди смітники, регулярно вивозиться сміття. Слідкується за порядком. Та все-таки находяться такі винятки, коли люди можуть через свою не вихованість, зіпсувати всю місцевість. Та спаплюжити, добру славу села.

Сміття на березі річки – це біль, кожного з нас. Не будьте байдужими до засмічення річок. Якщо ви стали свідком такого ганебного вчинку, то не роздумуючи повідомте про це відповідальні органи. Нехай кожен, несе відповідальність за свої вчинки.

Нагадаємо, нічну пожежу на Хустщині приборкували дві бригади рятувальників

Читайте на ГК:Жителя Рахівщини засудили за незаконне придбання контрафакту
Читайте на ГК:Небезпечні водойми Закарпаття: люди натрапили на гнилу тушу тварини
Читайте на ГК:В річці на Рахівщині знайшли тіло втопленика