1. Новини Закарпаття
  2. >

В уряді повідомили, чи підвищуватимуть тарифи на світло через рекордні ціни в Європі

07.07.2022 18:47 Суспільство

Прем'єр-міністр України Денис Шмигалт запевнив, що жодного підвищення тарифів на електроенергію зараз не планується і не передбачається.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигалт запевнив, що жодного підвищення тарифів на електроенергію зараз не планується і не передбачається.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання у четвер, 7 липня, йдеться на сайті уряду.

За його словами, для стабільного функціонування ринку електроенергії та безперебійного постачання Кабмін затвердив постанову про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електроенергії, які її зараз експортують в Європейський Союз.

"Рекордні ціни на електроенергію в європейських країнах дозволяють українським генеруючим компаніям заробити значні кошти, які ми пропонуємо частково спрямувати на те, аби тарифи для українців залишалися стабільними. Жодного підвищення для людей зараз не планується і не передбачається", — підкреслив прем’єр-міністр.

Як зауважив Денис Шмигаль, уряд робить усе, аби тарифи на комунальні послуги, зокрема, на електроенергію, залишались стабільними.

Нагадаємо, генеральний директор Оператора ГТС Сергій Макогон прогнозує найскладніший опалювальний сезон в Україні. За його словами, до початку опалювального сезону у ПСГ має бути 19 млрд кубометрів блакитного палива.

Нагадаємо, в Україні зросли ціни на м'ясо: на скільки здорожчала свинина, яловичина та курятина.

Читайте на ГК:На вулиці чи в кафе вручили повістку: як діяти і що потрібно знати про свої права
Читайте на ГК:В Україні зросли ціни на м'ясо: на скільки здорожчала свинина, яловичина та курятина
Читайте на ГК:"Нафтогаз" не зможе власними силами обслужити 12 мільйонів споживачів газу – експерт