1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відкриють молодіжний інтеграційний центр для вимушених переселенців

07.07.2022 15:48 Суспільство

Відкриття центру відбувається в рамках проєкту «Молодіжні інтеграційні центри Захід», який реалізовує ГО «Простір молоді» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відкриття центру відбувається в рамках проєкту «Молодіжні інтеграційні центри Захід», який реалізовує ГО «Простір молоді» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За інформацією департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради, понад 20 тис. переселенців, які тимчасово проживають в Ужгороді, отримали статус внутрішньо переміщеної особи з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Значна їх частка – молодь, яка переїхала самостійно або ж з батьками.

“Молоді люди опинилися далеко від дому, втратили зв’язок з друзями та рідними, отримали травматичний досвід. Їм важко знайти собі нове місце, нових однодумців. У таких складних обставинах молодь практично не залучена до діяльності, що могла б урізноманітнити життя та сприяти
інтеграції у нову громаду”, — каже Аліна Шимон, координаторка молодіжного інтеграційного центру в Ужгороді.

В центрі будуть проводити заходи різного спрямування: лекції та семінари, мовні клуби, в тому числі й навчання з проєктного менеджменту з подальшою реалізацією власних міні проєктів.

Для зручної комунікації створено офіційний телеграм-канал Центру: https://t.me/integrationcenter

На офіційне відкриття центру запрошуємо молодь з числа ВПО та місцеву молодь, представників влади, журналістів та всіх бажаючих. Програма заходу прикріплюється. Дата: 11 липня (понеділок). Час: 18:00

Адреса: м. Ужгород, вул. Швабська, 12б (4 поверх).

Контактна особа: Аліна Шимон + 380 66 452 64 82.

Нагадаємо, Допоможіть знайти людину: жителя Закарпаття розшукують понад три тижні (прикмети).

Читайте на ГК:Діятимуть обмеження на пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке»
Читайте на ГК:"Не вийшло зайти через двері, тому спробував вікно": поліція затримала буйного чоловіка(ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ледь не помер від чадного газу": в Ужгороді врятували чоловіка(ФОТО)