1. Новини Закарпаття
  2. >

«Варто бути особливо обережними»: Астрологи назвали небезпечні дні липня для всіх знаків Зодіаку

06.07.2022 23:06 Суспільство Лайт

Зірки пророкують, що найнебезпечнішими стануть 4 дні у липні 2022.

Зірки пророкують, що найнебезпечнішими стануть 4 дні у липні 2022.

У деякі дні липня всім знакам Зодіаку варто бути особливо обережними. У цей період є великі ризики нашкодити собі та рідним. Дізнайтеся, які дні липня астрологи вважають найбільш небезпечними. 

6 липня

Цього дня відбудуться одразу дві важливі та неприємні події: перехід Марса в знак Тельця і перехід Меркурія в знак Раку. Вони налаштують планети проти усіх знаків Зодіаку. 

Марс буде у Тельці до 19 серпня. Впродовж усього цього часу люди будуть проявляти недовірливість, підозрілість, страх. У цей день не варто розпочинати нові проєкти, махлювати за кермом чи позичати у когось гроші. 

13 липня

Астрологи називають цей день найнебезпечнішим у липні. Місяць максимально наблизиться до Землі та буде сильніше впливати на наше життя, удачу й настрій.

16 липня

У цей день варто бути особливо обережними. На вас чекає знесилення, нещастя та навіть можливі втрати. 16 липня відбувається з'єднання Сонця та Меркурія. 

Астрологи радять проявити цього дня лише одну рису характеру - скромність. Загалом упродовж усього дня потрібно намагатися стежити за емоціями.

28 липня

Це день, коли Юпітер зупиняється та розвертається в ретроградний рух до 24 листопада. Однак негатив, який відчують майже усі знаки Зодіаку, буде спонукати їх розвиватися та планувати своє майбутнє. 

Поки Юпітер буде ретроградним, може статися багато неприємних подій, що також перешкоджатимуть реалізації планів. Астрологи рекомендують зберігати спокій та налаштуватися на позитив.

Нагадаємо: «Його віддадуть без бою»: відомий астролог назвав умову повернення Криму 

Читайте на ГК:«Неспроможні обслужити 12 млн споживачів»: експерт висловився про можливості “Нафтогазу”
Читайте на ГК:«Його віддадуть без бою»: відомий астролог назвав умову повернення Криму
Читайте на ГК:Над Чорним морем ЗСУ ліквідували ворожу ракету - окупант цілив по Одещині