1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Ужгородщині відкриють центр для осіб, що постраждали від домашнього насильства

06.07.2022 18:16 Суспільство

Про це повідомляють в Ужгородському пресклубі.

Про це повідомляють в Ужгородському пресклубі.

У п’ятницю, 8 липня,  о 13.00, у селі Кам’яниця, Оноківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області відбудеться урочисте відкриття відділення "Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі", яке функціонуватиме на базі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оноківської сільської ради.

У закладі тимчасово надаватиметься притулок для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території Оноківської сільської ради.

Надалі планується повноцінне функціонування закладу, в якому розміщено 5 «кризових сімейних кімнат», в яких сім’ї та особи, постраждалі від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі зможуть проживати протягом 10 діб та отримувати комплекс необхідних соціальних послуг, з метою мінімізації складних життєвих обставин, в яких вони опинилися.

Нагадаємо, Зеленський назвав питання щодо дозволів на переміщення військовозобов'язаних "дрібною" помилкою

Читайте на ГК:Епідемічний сезон на Закарпатті: більш ніж половина захворілих — діти (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українською, угорською, румунською та ромською: незвичайну розмальовку для дітей презентували в Ужгороді (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Без розрізів, швів та рубців: унікальну операцію провели закарпатські хірурги (ФОТО)