1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті палії знищили гектари пшениці та пасовищ(ФОТО)

02.07.2022 13:45 Суспільство

Станом на 1 липня ліквідовано 1702 загорання, внаслідок чого випалено 2704 га закарпатської землі

Станом на 1 липня ліквідовано 1702 загорання, внаслідок чого випалено 2704 га закарпатської землі

На Закарпатті в селі Череївці Івановецької територіальної громади Мукачівського району 1 липня палії трави знищили 0,7 га пшениці на приватних наділах та ще 7 га сухої рослинності цього пасовища.

Над ліквідацією працювали три пожежні автомобілі та 17 рятувальників, повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області у Facebook. Рятувальники зазначили, що їм доводиться виїжджати та гасити більше десятка пожеж в екосистемах щодоби. Станом на 1 липня ліквідовано 1702 загорання, внаслідок чого випалено 2704 га закарпатської землі.

Бійцям ДСНС знадобилося більше двох годин, щоб під палаючим сонцем зупинити розповюдження вогню на ще більші території, а згодом і ліквідувати загорання повністю”, – йдеться в повідомленні. Місцеві мешканці допомогали рятувальникам та оборювали трактором територію по фронту розповсюдження полум’я.

“Такі пожежі знищують не лише довкілля, а й урожай, що неприпустимо в час війни, коли кожний колосок потрібно зберегти задля нашої перемоги”, – підкреслили рятувальники.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело.

Нагадаємо,На Закарпатті аномальна спека нищить врожай.