1. Новини Закарпаття
  2. >

Військові 128 бригади розповіли про будні на “нульовій” позиції /ФОТО

01.07.2022 22:03 Суспільство

До ворога рукою подати, якихось 500 метрів і їх “п’яні розваги” на виду у наших військових, а точніше на слуху.

До ворога рукою подати, якихось 500 метрів і їх “п’яні розваги” на виду у наших військових, а точніше на слуху.

Про будні на нульовій позиції одного з підрозділів 128 гірсько-штурмової бригади у соцмережі Фейсбук розповів Ярослав Галас.

Обстріли з арти, танків, мінометів, а іноді і з авіації щодня. Час від часу спалахують перестрілки з кулеметів і автоматів. Частина укріплень випалена ворожим вогнем.

"Від крайньої нашої точки (на третьому фото позаду мене) до російських позицій усього п’ятсот метрів. Іноді росіяни напиваються, підбігають ближче й кричать: «Хахол, вихаді! Вихаді давай!» Ландшафт там різко йде вниз, тому п’яну солдатню не видно, але голоси чути добре. Наші хлопці пустять туди чергу з кулемета, то орки попадають на землю, а потім, пригинаючись, тікають в укриття. Це в них такі п’яні розваги", - розповідає керівник пресслужби 128-ї бригади.

Трохи далі, десь за кілометр, стоять підбиті нашою «Стугною» військова бортова машина і броньований позашляховик, додає Ярослав.

У підрозділі служать штурмовики з різних регіонів, «айбо кить увидиш, же ткось написав церузов на бліндажови «У вуйка Василя», туйка бизівно закарпатці!».

Вуйко Василь  – земляк з Іршавщини!

Нагадаємо: У моєму паспорті не пише «національність – циган»: ром з Берегівщини розповів, як потрапив у 128 бригаду /Фото 

Читайте на ГК:На Закарпатті у 30% шкіл проживають переселенці: як Закарпаття готується до нового навчального року /Відео
Читайте на ГК:На Закарпаття прибули сироти та діти-інваліди з Чернігівщини: потрібна допомога
Читайте на ГК:7 тис доларів за переправлення в ЄС: на Закарпатті затримали двох "ухилянтів" та їх переправника