1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпаття прибули сироти та діти-інваліди з Чернігівщини: потрібна допомога

01.07.2022 19:39 Суспільство Актуально

Минулого тижня до Закарпатської області із зони, наближеної до бойових дій, перемістили 37 дітей-вихованців навчально-реабілітаційних центрів Чернігівщини.

Минулого тижня до Закарпатської області із зони, наближеної до бойових дій, перемістили 37 дітей-вихованців навчально-реабілітаційних центрів Чернігівщини.

Їх розмістили в Нижньобистрівській гімназії, що на Хустщині.

Про це повідомляє Благодійний фонд “Майбутнє – дітям”.

У переважній більшості це – особи, позбавлені батьківського піклування й ті, що потребують особливого догляду. Сьогодні всім цим дітям та вихователям із родинами потрібна допомога.

Голова Горінчівської територіальної громади Михайло Калинич повідомив, що чернігівські діти приїхали за запитом керівників навчально-реабілітаційних центрів та за погодженням Закарпатської обласної військової адміністрації. Розмістили неповнолітніх на базі гімназії, де були місця, але для забезпечення всіх їхніх потреб необхідна підтримка небайдужих людей.

«У першу чергу нам бракує харчів – йдеться про стабільні постачання свіжого м'яса, овочів, фруктів, молочних продуктів, адже все це має бути в раціоні неповнолітніх, – коментує в.о. директора закладу Любов Ковач. – Також для всіх необхідні засоби гігієни, підгузки, ліки та багато іншого. Будемо вдячні всім волонтерам, благодійникам, котрі зможуть відгукнутися на наше прохання про допомогу».

Наразі групу дітей із Чернігівщини, вихователів та їхніх дітей розмістили на базі гімназії, в якій свого часу працював пансіонат та досі діє гуртожиток. В останньому з березня живуть близько сотні вимушених переселенців – люди з Харкова, Київщини, Ізюма, Маріуполя, яким немає куди повертатися. Зараз до них приєдналися й понад чотири десятки неповнолітніх. Супроводжують їх фахівці навчально-реабілітаційних центрів, котрі мають досвід та навички роботи з дітьми.

Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям», що опікується переселенцями на базі гімназії, вже розпочала збір коштів на потреби переселенців та дітей-сиріт. Долучитися можна за реквізитами БФ «Майбутнє – дітям».

Нагадаємо, У моєму паспорті не пише «національність – циган»: ром з Берегівщини розповів, як потрапив у 128 бригаду /Фото.

Читайте на ГК:Бережись автомобіля: поліцейські звернулися до пішоходів та водіїв з важливим повідомленням /ВІДЕО
Читайте на ГК:Комендантська година на Закарпатті: в ОДА пояснили, в яких випадках її можуть запровадити
Читайте на ГК:Важлива інформація для закарпатців: у яких населених пунктах вимикатимуть світло 6 листопада