1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

Один чоловік помер: останній день безплатного розмитнення

01.07.2022 08:02 Суспільство

Українці стояли у чергах, адже до кінця червня могли привезти авто з-за кордону без сплати мита.

Українці стояли у чергах, адже до кінця червня могли привезти авто з-за кордону без сплати мита.

На західному кордоні України вишикувалися багатокілометрові черги охочих завезти авто. Водії поспішали завезти автівки на Батьківщину до скасування від 1 липня нульової ставки розмитнення.

Через сильну спеку автівки стають "немов печі", а люди не мали де сховатися, і були змушені чекати в машинах по кілька діб. Навіть зафіксований трагічний випадок.

73-річний Іван з Івано-Франківська, який стоїть у черзі на польському кордоні розповідає журналістам, що напередодні переніс сонячний удар.

"Вчора у мене стався удар, тому що я п’ять днів стояв на цій температурі. Мені дали таблетки, сьогодні вже краще. Чекати страшенно важко. Вода у нас є, п’ємо весь час, але найстрашніше – сонце", – каже Іван.

Спека бере своє. Минулого тижня 67-річний чоловік помер у черзі.

"Така подія сталася 24 червня. Розслідування веде обласна прокуратура в Любачеві", – підтверджує Моніка Томчишин-Пахолек з повітової комендатури поліції в Любачеві. Українська сторона не виключає, що причиною загибелі могла стати спека.

Крім спеки, люди скаржать на недосип.

"Спати в таких умовах неможливо. Люди не сплять дві доби", – зазначають українці.

Джерело.

Нагадаємо, Пришвидшення процесу пропуску й оформлення транспортних засобів": якими є перші результати оптимізації роботи пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною.