1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"А ще й стріляє, вибухають балончики": у мережі діляться жахливими кадрами палаючого сміттєзвалища на Перечинщині (ФОТО)

30.06.2022 14:35 Суспільство Актуально Голос Карпат

За словами обурених жителів, прикра ситуація із підпалюванням стихійного сміттєзвалища, розташованого у полі в околицях Тур'я-Ремети, спостерігається уже не вперше.

За словами обурених жителів, прикра ситуація із підпалюванням стихійного сміттєзвалища, розташованого у полі в околицях Тур'я-Ремети, спостерігається уже не вперше.

Від палаючого сміття населеним пунктом розвіюється густий та їдкий сморід, людям, як вони відзначають, не має чим дихати. А що вже казати про тих, в кого астма, малих дітей?

Окрім отруйних клубів диму, страшним є і те, що унаслідок подібних підпалів на сміттєзвалищі, вибухають балончики й починає стріляти розпечене скло.

За словами місцевих жителів, до сміттєзвалища, яке знаходиться одразу на пасовищі, люди зносять всілякий непотріб. Крім того, сюди звозять сміття із решти сіл, які входять до складу Тур'я-Реметівської ОТГ.

Відповідні кадри палаючого напередодні сміттєзвалища у селі розмістили у групі "Тур'я-Ремета в обєктиві". Зі слів коментаторів, сміттєзвалище розташоване майже за 200 метрів від людських будинків. Напередодні жителям, щоб загасити вогонь, доводилось викликати пожежну машину.

Нагадаємо, рятувальники Виноградова попереджають місцевих жителів про небезпеку

Читайте на ГК:На Перечинщині табун коней місцевих ромів укотре нищить городину жителів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Аромати ллються рікою": Перечин буйно заквітнув липами (ФОТО)
Читайте на ГК:У "грибному" селі на Перечинщині уже полюють за цьогорічними трофеями (ФОТО)