1. Новини Закарпаття
  2. >

Скільки Ілон Маск платить розробникам у SpaceX і Tesla

30.06.2022 08:01 Суспільство

Рівень зарплат розробників у компаніях SpaceX і Tesla не сильно відрізняється, сягаючи кількох сотень тисяч доларів на рік.

Рівень зарплат розробників у компаніях SpaceX і Tesla не сильно відрізняється, сягаючи кількох сотень тисяч доларів на рік.

Про це пише Dice.

Tesla

Хоча капіталізація компанії цього року впала на 30%, вона все ще перевищує $600 млрд, а електрокари Tesla — лідери з продажу. Це найбільший із активів Маска.Інженери-програмісти, які роблять електромобілі «розумнішими», отримують високу, але не екстраординарну зарплату, порівняно з іншими найбільшими техкомпаніями.Компенсація складається зі ставки, виплат за акції та бонусів і коливається від $124 тисяч до $316 тисяч ($10–26 тисяч на місяць).

DiceSpaceX

Капіталізація SpaceX в рази скромніша, зате інженери-програмісти разом зі своїми колегами з апаратного забезпечення за останні кілька років досягли неймовірних успіхів, включаючи розробку багаторазових ракет. За ці досягнення вони одержують від $165 тисяч до $329 тисяч ($14–27 тисяч на місяць).Таблиця: DiceІнші проектиКраудсорсингових даних із зарплат у Neuralink і The Boring Company (компанія, що прокладає тунелі) немає, але американський сайт відгуків співробітників про компанії Glassdoor оцінює винагороду інженерів-програмістів у розмірі $83 тисячі на рік, а в Neuralink — від $140 тисяч до $150 тисяч.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, на Закарпатті фіксують черги на виїзд в окремих КПП зі Словаччиною та Угорщиною .

Читайте на ГК:В НАТО назвали терміни по збільшенню військ підвищеної готовності
Читайте на ГК:Борис Джонсон закликав не бойкотувати саміт G20 через можливу присутність Путіна та пояснив чому
Читайте на ГК:США збільшують військову присутність у Європі